Sokaknak nem teljesen világos, mit is takar valójában ez a 30 perces edzés. Nézzük meg: Tévhit – csak állni kell a gépen Ez nem igaz! A gépek azért vannak, hogy kvázi edző talajként funkcionáljanak, az előnyük, hogy az izomösszehúzódások által (másodpercenként 25-50) növeljék az edzés intenzitását. Így az izmaid 96-98%-át sikerül aktivizálni‼️ Tévhit – nem […]
Tovább olvasom...
